Rozhovor s Kristen a Taylorem o NM

31. srpna 2009 v 8:37 |  New Moon
Taylor a Kristen sedí na stromě ... H-E-R-E-C-T-V-Í? Nazvěme listopadový New Moon, jedním Twilight románem, který ji "zastrašuje", Kristen Stewart ví, že milióny fanoušků v listopadu uvidí film a uvidí ji, jak dělá oči na Roberta Pattinson a Taylora Lautnera. Ale nejpříjemnější překvapení pokračování, na čem trvá, bude sledovat intenzivní hraní, které hvězdy série museli použít aby zavedly komplexní milostný trojúhelník od Stephenie Meyer. V tomto exkluzivním rozhovoru, mluví Kristen a Taylor o vztahu Belly a Jacoba, nějakých nových scénách, které byly přidány do scénáře a intenzivních dnech na setu, které téměř "zabili" KStew.

MTV: Kristen, podle tebe, jak je vztah v New Moon mezi Bellou a Jacobem odlišný od vztahu Edwarda a Belly v Twilight?
Kristen: Je to tak odlišný vztah; je zcela nový.


MTV: Vyznívá mnohem více hravě.
Kristen: Ano, přesně. Jsou šťastní, vlastně se spolu dobře baví. Edward a Bella jsou vždy tak neobyčejní, víte?
Taylor: Vždy je to tak napjaté.
Kristen: A jedině on ji může vynést z té rutiny. Jak, ona se doslovně chystá umřít; chce přestat jíst a zemřít. A jediná věc, která ji z toho vynese, je tato bezstarostnost (Jacob).

MTV: Jaká je jedna z hlavních věcí po níž dychtíme, že ji uvidíme, kdy se New Moon dostane v listopadu do kin?
Taylor: Myslím, že největší věc, kterou se dozvíte je, že se na chvíli vypaří, a ona začne procházet zvláštní depresí. Předcházet depresím - nazvala by si to takto? - Když jsem odešel?
Kristen: Och můj Bože, ano.
Taylor: Pak se vrátí a zjistí, že jsem vlkodlak, takže je to velké bum. Ano, přemění se na vlkodlaka několikrát, což je skvělé.

MTV: Jaké kaskadérské kousky byly v těch scénách?
Taylor: No, Jacobova specialita je, že se umí proměnit vysoko nad zemí. Takže jsem dělal tyto skutečně cool kousky, kde vlastně běžím a pak mě připevnili na lana a já jsem musel vyskakovat do vzduchu a pak jsem se musel trhnutím zastavit a viset tam trošku. To je vlastně to, co jste viděli v traileru. V tomto filmu jsem dělal hodně cool kaskadérských kousků.
Kristen: Ten rozkošný, malý, chlupatý vlk.

MTV: Je velmi laskavý. Řekněte nám o jedné scéně, kterou jste oba četli v knize od Stephenie nebo ve scénáři od Mellisy, při níž jste si řekli, "Člověče, toto bude těžké na zdolání," a řekněte nám jak jste to vyřešili.
Kristen: New Moon je vším tímto nasáklý. Myslím si, že je to jedna kniha série z níž jsem byla vystrašená - dobrým způsobem. Je to ten nejlepší pocit se kterým začínáte dělat film. Ale možná, moje oblíbená replika v knize je, když musím Jacobovi říct, "Je to on, vždy to byl on!" Jakoby jsem musela říct toto. Ano, zabilo mě to, zabilo mě to.

MTV: Byl to těžký den natáčení?
Kristen: Ano, jako všechno v našem filmu, je to taková zvýšená verze reality. Lidé se vlastně v Twilight filmech nerozcházejí - rozejdou se a doslova vás to zabíjí. Není to tak, že si pouze řeknete, "Och, mám skutečnou depku a pláču." Všechno je to fantasy představa tohoto. Takže jsem to měla během tohoto zobrazování stále obtížné, "Dělám to dostatečně? Vypadám jako bych se chystala umřít?"

MTV: Ano, bylo by těžké být nejdramatičtější osobou na světě, ale bez sentimentality. A Taylor?
Taylor: New Moon je velmi komplikovaný. Je tam hodně hlubokého žalu, jde tam daleko. Na začátku odchází Edward, ona se dostává do této deprese, ja přijdu a zkouším ji z toho dostat. Pak procházím vlastními problémy, a pak mě opustí. Je to všude, a jde tam daleko, a je tam hodně z těch scén, které si popsala.

MTV: Která byla tvoje oblíbená?
Taylor: Moje oblíbená byla - dobře, nazvěme ji scéna rozchodu - ale je to scéna právě poté, co mě vidí polonahého a s ostříhanými vlasy, všechny tyto změny na jeden krát. Musím jí říct, že více nemůžeme být přáteli.
Kristen: Pokouší se se mnou rozejít - ale nefunguje to.

překlad od nikits-funpage-about-twilight.blog.cz
zdroj:
http://svetplnykouzel.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 V. V. | Web | 31. srpna 2009 v 9:04 | Reagovat

Uáá ten rozhovor je skvělééj.
P.S.Hezký blog =)

2 Malenka -SB♥ Malenka -SB♥ | Web | 31. srpna 2009 v 11:08 | Reagovat

Super rozhovor :D

3 •ChRisTL• •ChRisTL• | Web | 31. srpna 2009 v 11:15 | Reagovat

Ahojík, psala jsi na blog, do "chceš sb" tak tady se hlásím =o)
Už si tě jdu uložit =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama