Září 2009

Stmívání dnes na ČT1

27. září 2009 v 20:35 My Diary
Ahoj dnes mi přišel mail že na ČT 1 bude kniha mého srdce a bude tam konečně Stmívání takže vám tady dám mail co mi přišel a určo se jdetě všíchni Fans dívat já půjdu určo i si to nahraju xD
Pro všechny fanoušky Stmívání!
Nenechte si ujít pořad o knize Stmívání, která je v TOP 12 soutěže Kniha mého srdce. Vysílat ho bude ČT1 dne 27.9. od 21.20 hodin. Proč se prvotina Stephenie Meyerové Stmívání stala hitem vypráví režisérka Alena Činčerová. Více o soutěži si můžete přečíst na www.knihasrdce.cz a hlasování pro nejoblíbenější knížky probíhá do 30.9. Velké finále nás čeká 17.10!

Entertainment Weekly Outtakes

21. září 2009 v 2:48 Kristen Stewart*Photoshooty

! Click On Image !zdroj

REPORT: Twilight mánie...

21. září 2009 v 2:38 Twilight

Už brzy přijde do kin další díl ságy Twilight New Moon, jeho tvůrci a herci proto mají co dělat, aby uklidnili davy nadšených fanoušků. Nedávno proto uspořádali promítání ukázek z filmu a po jeho skončení diskuzi s hlavními představiteli - Robertem Pattinsonem, Kristen Stewart a Taylorem Lautnerem. My ti z téhle akce přinášíme report.


Promítání doprovázelo nadšené hvízdání a výkřiky. New Moon bude prostě trhák! Po skončení na podium přišel Rob, Kristen a Tay. Na první pohled mezi nimi panovalo přátelství, což je podle všech také jeden z důvodů, proč pokračovat v natáčení ságy Twilight. Fanynky se těšily hlavně na Roba. Některé však na závěr přiznaly, že je daleko víc okouzlil Taylor Lautner. "Byl nádherný, vysoký, opálený, výřečný a naprosto okouzlující," nechala se slyšet jedna z nich.

Na co se diváci ptali Roba?

Největší strach měli z toho, že se v New Moon bude objevovat jen málo, v knize totiž postava Edwarda skoro není! "Asi by to vypadalo dost lacině, kdyby to byl jen můj hlas. Takže tam vyrobili takové halucinace, téměř neviditelná zjevení", uklidnil Rob své fandy s tím, že ve filmu ho uvidíme dost. Diváky také zajímalo, jak se Robertovi změnil v poslední době život. "Rád si myslím, že se toho tolik nezměnilo. Co se týče mě, nemyslím si, že jsem se změnil. Ale když jdu po ulici, více se dívám do země," odpověděl.

Co prozradila Kristen?

Co všechno se změnilo u ní? "Ostříhala jsem si vlasy," odpověděla jednoduše. A jak se změnila Bella - její filmová postava? "Má více o čem přemýšlet. Je dospělejší. Zestárla. Musí se srovnat s více věcma. Jo. Tak asi," prozradila Kristen.

Otázky na Taylora?

Ty se týkaly hlavně jeho postavy! "Proteiny, dobré karbohydráty a konec s cukry," prozradil tajemství svého vypracovaného těla s tím, že jsou za tím i dlouhé měsíce s osobním trenérem. Tay není tak ostřílený jako Rob a na publicitu si stále zvyká. "Je to šílené. Nikdo z nás to nečekal. Nemyslím si, že by někdo z nás s něčím takovým počítal," zaskočil fanoušky. Nakonec ale na jejich adresu dodal: "Je skvělé, že je vidíme znovu o rok později."Proč lidé tolik milují Twilight a upíry?

"Myslím, že se se všemi postavami dá lehce ztotožnit," řekl Taylor...
... a Rob dodal: "Když se dívám na ten příběh, nevidím to jako upíří příběh. Snažím se odmyslet si upíří element, jak jen to jde."

Která z knih na vás zanechala největší dojem?

"Eclipse," sdělil Taylor s tím, že tam dostane větší prostor akce a zvětší se milostný trojúhelník.
Kristen se nejvíc líbil New Moon, protože: "Potom je to pro Bellu jen poklidná plavba."
"New Moon," prozradil Rob.

Na jakou otázku nikdy nechcete odpovídat?

"Jaké je to líbat Taylora Lautnera," vtipkoval Robert.
"Abych vrčel... Žádalo mě o to už hodně fanoušků," varoval Taylor a doplnil: "Taky mě žádají, abych kvůli nim vyrostl, to se mi taky moc nelíbí."
"Můžete se mě zeptat, na co chcete," řekla Kristen, ale rychle dodala, že odpoví jen na co bude ona chtít.


Bleskovka.04

21. září 2009 v 2:33 Bleskovky a Soutěže
-Ahojky -Jak je? -V jakém dalším filmu harje Robert Pattinson? -V jakém dalším filmu hraje Kristen Stewart? -Těšíš se zítra do školy? -Co na diplom? -Pá


COVER STORY: Zákulisí New Moon

21. září 2009 v 2:02 New Moon

Zdroj: Profimedia.cz
Co všechno se změnilo v životě Roberta Pattinsona od doby, kdy byl Cedrikem Diggorym v Harry Potterovi...
Rob už dávno není plachou teenagerovskou hvězdičkou. Teď už je skutečnou star! New Moon se za chvilku objeví v kinech, natáčení Eclipse je v plném proudu a vypadá to, že Robova láska k herecké kolegyni Kristen Stewart se z filmového plátna přenesla i do jejich soukromého života. Ne všichni jsou z toho ovšem nadšeni! Tahle zpráva totiž určitě zklamala davy Robertových fanynek a navíc se na obě star zlobí i manažeři ságy Twilight. "Co když se Rob a Kristen rozejdou? Budu spolu chtít ještě natáčet," poznamenal jeden z nich. Podle něj navíc lovestory Roba a Kristen rozvrací celý příběh dílu New Moon. Bella se v něm totiž zamiluje do vklkodlaka Jacoba Blacka a režisér si přeje, aby vzplanutí mezi Bellou a Jacobem bylo co nejvášnivější a hlavně stejně tak opravdové, jako láska mezi Bellou a Edwardem.

"Producenti si dokonce Roba a Kris pozvali na kobereček a domlouvali jim, aby svůj vztah tajili! Alespoň prý do té doby, než přijde New Moon do kin," prozradil jeden z členů natáčecího štábu a dodal: "Jenže oni jsou tak moc zamilovaní, že to prostě nešlo udržet!" Vypadá to, že Kristen a Robert jsou pod neskutečným tlakem, ale když jsou zamilovaní, tak zvládnou všechno. "Jsou blázen jeden do druhého a rozhodně to tajit nehodlají," svěřil kameraman s tím, že mají smůlu, že jsou součástí takového kolosu jako je Twilight a do toho, co dělají, jim vždycky bude někdo mluvit. "Celý Robův svět se točí kolem Kristen. Jsem překvapený, že si vůbec pamatuje svou roli," poznamenal ještě člen štábu. Podle něj Robert už nemá čas ani na svoje kamarády: "Každou volnou chvíli, chce trávit s Kristen!"

Přestože tím Robert určitě ohrozí svou kariéru, chce se podle tajných zdrojů s Kristen oženit. "Rob je připravený riskovat. Není to člověk, který by si do něčeho nechal mluvit. Takže když se rozhodne procházet se s Kristen ruku v ruce před televizními kamerami, žádný producent mu v tom nezabrání," vysvětlil tajný zdroj na závěr!

Držíš Robovi a Kristen palce nebo by se měli kvůli Twilight rozejít?

geniální google

20. září 2009 v 5:00 *Robert Pattinson *
Ideální exemplář mužského pohlaví
Měli jste na mysli Edward Cullen ? :)
tak to je super s tím mohu jedině souhlasit :D

Robert and Kristen konečně spolu!!!

20. září 2009 v 4:59 !!Robert + Kristen !!!! ♥♥
takže je to pravda že spolu chodí....tahle fotka to jasně dokazuje....zdroj: http://twilight-lucik.blog.cz


Bankovka a New Poster Twilight

20. září 2009 v 4:48 Moje sbírka Twilight
včera mi Teta přivezla Bankovku a poster německýho Brava (sice plakát nic moc ale aspon něco xD)


Bankovka (libra)


Mám Kalendář Twilight - New Moon

20. září 2009 v 4:44 Moje sbírka Twilight
v pátek mi přišel užasnej kalendář na rok 2010 New Moon krásnej :DBleskovka.03

20. září 2009 v 4:32 Bleskovky a Soutěže
 • Ahojky
 • Jak se máš?
 • Tak co škola jak to zvládaš?
 • Těšíš se na New Moon?
 • Co na diplom?
 • ČUS xD

Breaking Dawn - co už víme?

20. září 2009 v 4:25 Breaking Dawn
 • Bella a Edward mají svatbu!
 • Edward Belle slíbil, že až se za něj provdá, udělá z ní upírku. Teď ale všechno zamlžuje.
 • Bella má potíže - chtěla by s Edwardem prožít krásnou mileneckou noc, a když to kusí, málem Bellu zabije.
 • Chce to zkusit podruhé, ale Edward nechce. Bella ho svede a vyjde z toho dítě. Když Bella rodí, přemění jí Edward v upírku a jejich dítě se stane poloupírem.
 • Na konci knihy Bella Edwardovi při lovu otevírá své myšlenky.


SEXY fotka Roba

20. září 2009 v 4:23 *Robert Pattinson *
200906120846.jpg
woow!! =D s sežrání!! zdroj : http://bloogisek-rikki.blog.cz


Fotky z natáčení eclipse

20. září 2009 v 4:13 Eclipse
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comzdroj