Březen 2010

Two fan-made Eclipse posters

31. března 2010 v 14:03 | Katie |  Eclipse
ohh...to je dokonalý.....bestt....co myslíte??,


Chyby ve filmu

29. března 2010 v 23:16 | Werisek |  Twilight

Významy obálek

29. března 2010 v 23:09 | Werisek |  Books

Stmívání
  • Jablko na obálce zobrazuje zakázané ovoce.

Stephenie Meyer New Photos

29. března 2010 v 23:02 | Werisek |  Stephenie Meyer
                                 Stephenie Mayer - Životopis

29. března 2010 v 22:50 | Werisek |  Stephenie Meyer
http://thewowjonesreport.files.wordpress.com/2008/08/stephenie-meyer2.jpg

Stephenie Meyerová promovala na Brigham Young University s bakalářským titulem z angličtiny. Nyní žije se svým manželem Panchem a třemi mladými syny Gabem, Sethem a Elim ve Phoenixu v Arizoně. Po publikaci jejího prvního románu Stmívání ji knihkupci vybrali jako jednu z nejslibnějších autorů roku 2005.

Stephenie Meyerová vypráví o svém životě:
Narodila jsem se v Conecticutu v roce 1973 během tamního krátkého pobytu mé rodiny, jinak žijící na východě Spojených států. Když mi byly čtyři roky, usadili jsme se ve Phoenixu, kde jsem vyrůstala se svými pěti sourozenci, sestrami Emily a Heidi a bratry Jakobem, Paulem a Sethem, a psem, který dostal jméno po naprosto nepsovitém zvířeti; Orel.
Na střední školu jsem chodila do Scottsdale v Arizoně. Bylo to takové to místo, kde každou chvíli několik holek přišlo s novým nosem a na pozemku studentů stály Porche. (Oficiálně prohlašuji, že já mám nos svůj a auto jsem měla až ve dvaceti letech.) Náš fotbalový tým byl známý po celém státě - měl nejvyšší průměr GPA. Byl oceněn Státní Školní cenou, kterou jsem použila, abych si zaplatila cestu na Brighamskou Universitu ve městě Provo, stát Utah. Na seznamu nejvíce společenských škol v zemi, BU jasně a hrdě končí zcela poslední. Zaměřila jsem se na angličtinu, ale více na literaturu než tvůrčí psaní; především proto, že jsem nepovažovala čtení knih za práci. Během mých vysokoškolských let jsem slyšela spoustu hanlivých vtipů na budoucí kariéry "zaměřenců na angličtinu" třeba jako o továrnách na stolní soupravy, a všem lidem co tyhle vtipy dělali teď vzkazuji: "Ha, ha" (jak to bylo slyšet v hlase Nelsona Muntze).
Svého muže, Pancha (jeho pravé jméno je Christiaan, ale nikdo mu tak neříká) jsem potkala když mi byly čtyři, ale k dětským láskám jsme neměli nikdy blízko. Vlastně, i když jsme se vídali aspoň jednou týdně v kostele, nemůžu si vybavit příležitost, že bychom se víc než přátelsky pozdravili a zamávali si, nebo si dokonce vyměnili pár slov. To taky možná bylo to nejlepší, protože když jsme se dostali k vyměňování slov 16 let po našem prvním setkání, trvalo to jenom devět měsíců od prvního "ahoj" ke svatbě . Samozřejmě, že jsme byli schopni přeskočit spoustu těch navzájemsebepoznávacích věcí a -hodně naší konverzace vypadalo takhle: "jednou když mi bylo deset, jsem si zlomil(a)ruku na oslavě když-" "Joo vím co se stalo. Byl(a) jsem tam, pamatuješ?"
Jsme manželé už deset a půl roku a máme tři krásné, geniální, úžasné kluky kteří mi často připadají jako když se roztrhne pytel s šimpanzi. Gabovi je osm, Sethovi pět a Elimu jsou tři. Když jsem začala se spisovatelskou kariérou, byli každý o dva roky mladší a když se dívám zpátky, nemám tucha jak jsem mohla přežít dělat tolik věcí najednou.
Stmívání je můj úplně první román, a je to střelená a ujetá zkušenost už od začátku. Právě teď jsem hluboce zaměřená na editování mých dvou knih, připravuji se na moje první knižní turné, řeším pět rozdílných časů na odvezení a vyzvednutí dětí do školy a ze školy, a pracuju s milým osobním trenérem jménem Steve v zhoubném pokusu smazat důkaz toho, že moje tělo nosilo tři velké děti až do porodu.Moji oblíbení autoři/ největší ovlivňovatelé ( v tomto pořadí) jsou Orson Scott Card, Jane Austen, William Shakespeare, Maeve Binchy, Charlotte Bronte, Daphne DuMaurier, L.M. Montgomery, Louisa May Alcott, Eva Ibbotson, William Goldman, Douglas Adams, Janet Evanovich… a seznam pokračuje, ale myslím že tohle jsou ti nejlepší.
Nemůžu psát bez hudby a moje největší múza je skupina Muse (v překladu Múza), což je vcelku ironické. Moje další oblíbené zdroje inspirace jsou Linkin Park, My Chemical Romance, Coldplay, The All American Rejects, Travis, The Strokes, Brand New, U2, Kasabian, Jimmy Eat World, and Weezer, abych jich pár zmínila.

Kristen Stewart - Magazine scan

29. března 2010 v 19:58 | Werisek |  Kristen Stewart
Podlě mně je tenhle scan nádherny Kristen vypadá nádherně :-)
Photobucket


'The Runways' Box Office Update

29. března 2010 v 18:05 | Werisek |  Kristen Stewart

Na to,že byl 'The Runaways' dost očekávaný film,zatím moc nevydělává.Nejspíše za to může
rating. Doufejme,že se to jěště vyšoupne nahoru a film nakonec neskončí jako propadák


Kristen Stewart si spletla auto ! :oD

29. března 2010 v 18:03 | Werisek |  Kristen Stewart

Nové fotky Kristen Stewart se překvapivě neobešly bez menší příhody. Kristen Stewart při příchodu k autu telefonovala,vzala si klíče,otevřela dveře a sedla si do svého auta ( Minicooper ) a v tom si uvědomila,že
to není její auto.Kristen tedy se smíchem vystoupila z auta.Nejenom,že to nebylo její auto,ale ke vší smůle
to bylo auto paparazziho,který ji právě fotil! Zde můžete vidět fotky obou aut, kařdé stálo jinde

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Kristen, Dakota, Taylor - best paid teenage actors

29. března 2010 v 17:54 | Werisek |  Kristen Stewart
Kristen Stewart, Dakota Fanning a Taylor Lautner připojili k seznamu dospívajícím nejlépe placeným hvězdám filmového průmyslu.

1,5 miliardy
Kristen Stewart je nejlépe známá pro jejá práci ve filmech, v řadě "Twilight", ve kterém hraje dospívající dívku Bellu Swan. V roce 2002 začala svou hereckou kariéru po bokuJodie Foster, v hororovém filmu "Panic Room". Další film: "The Runways" v roli Joan Jett kde hraje s Dakotou Fanning.
2 miliardy
Dakota je 16 let stará. Začala hrát v roce 2001 ve filmu "Lekce lásky" kde hrála dceru Sean Penn. Také hrála v seriále "Uneseni" a ve filmu "Válka světů" a "šarlorina pavučinka" . Jejím novým projektem je dospívající rockerka ve filmu "Uprchlíci" a dále role Jane ve filmu "New Moon" a "Eclipse" .
900 milionů
Lautner přišla na scénu s filmu "New Moon", kde hrál vlkodlaka Jacoba.Nyní je nejžhavější herec v Hollywoodu. Mladá hvězda má nabídky na dvě role superhrdinů "Max Steel" pro Paramount a "Stretch Armstrong" Universal. Ten mu bude vydělávat 7,5 milionů dolarů pro každou z těchto rolí.

The Runaways: Soundtrack back side

29. března 2010 v 17:49 | Werisek |  Kristen Stewart
Zadní strana obalu na The Runways soundtrack s Kristen a Dakotou

soundtrackrunaways

Kristen mluví o Eclipse a K-11

29. března 2010 v 17:43 | Werisek |  Kristen Stewart
KristenStewart2-19-10


Na nedávné tiskové konferenci pro nejnovější film s Kristen Stewart " The Yellow Handkerchief ".

Je mnoho spekulací o Breaking Dawn natočených do dvou nebo jednoho filmu. Jaký na to máte názor vy ?

Já nevím, opravdu. Příběh je opravdu dlouhý, takže je oprávněné rozdělit ho na dva filmy. Pro diváky by totiž bylo zklamáním přijít o některé scény jen proto, že se prostě do jednoho filmu nevejdou. Rád bych aby byli dva filmy. Ale musím být zcela upřímná, nevím jak to nakonec dopadne.

Oblečte si tričko s Kristen !

29. března 2010 v 17:38 | Werisek |  Kristen Stewart
Na trička byla použita fotka z photoshootu Vanity Fair 2008
imagebam.com imagebam.com

Zde můžete vidět skutečnou fotku Kristen z photoshootu VF

Jak by vypadala Kristen v Avataru?

29. března 2010 v 17:32 | Katie |  Kristen Stewart

mno...kristen to sluší v realu víc...ale dobrý...komický...xD